TANDEMOVÉ LIETANIE
Lietanie vo dvojici s odborným inštruktorom, pre všetkých, ktorí si chcú zalietať (a nezabudnúť).    

Umožníme Vám zalietať si tak, ako lietajú najlepší piloti bez toho, aby ste vedeli čokoľvek o paraglidingu. Znamená to, že absolvujete let s prevýšením minimálne 600 m a v prípade dobrých termických podmienok sa dostaneme vyššie ako je samotné miesto štartu a strávite vo vzduchu minimálne polhodinu. Lietame hlavne na Chopku, nevylučujeme však ani Donovaly. Základnou podmienkou na lietanie je fungovanie lanoviek a vhodné počasie ( smer a sila vetra, oblačnosť ). Stačí len zavolať nášmu kvalifikovanému tandem-pilotovi a dohodnúť sa s ním na vhodnom termíne. Počas celého letu na Vás nebudú kladené prakticky žiadne nároky a Vy si tak môžete vychutnať prekrásne pocity z letu a prípadne si urobiť pár fotiek z vtáčej perspektívy.

Odporúčame športovú obuv. V prípade, že sa Vám lietanie zapáči a prihlásite sa do kurzu v našej škole, bude Vám cena letenky odpočítaná z kurzovného.

Cena: 90 €

Máte záujem o darčekový poukaz? 
 
Motorový tandem
 


 
 
Ak si chcete vyskúšať, aké je lietanie na motorovom dvojmiestnom padáku, je táto naša ponuka určená práve pre Vás. Ponúkame Vám vyhliadkové lety nad Liptovom, alebo v okolí Kráľovej pri Senci. Na rozdiel od bezmotorového lietania nie je motorové lietanie zavislé od termických podmienok a fungovania lanoviek. Stačí len zavolať nášmu kvalifikovanému tandem-pilotovi a dohodnúť sa s ním na vhodnom termíne. Počas celého letu na Vás nebudú kladené žiadne nároky a Vy si tak môžete vychutnať prekrásne pocity z letu a prípadne si urobiť pár fotiek z vtáčej perspektívy. Odporúčame vhodné oblečenie zohľadňujúce ročné obdobie. Aj v lete si na seba vezmite niečo teplejšie.

Cena: 105€
Máte záujem o darčekový poukaz?
Objednávky telefonicky: 0904232075


 
 
Tandemový motorovo-termický let
 


Ak si chcete vyskúšať, aké je lietanie na motorovom dvojmiestnom padáku ponad Západné alebo Nízke Tatry, prípadne si pozrieť Liptov z poriadnej výšky, potom je táto ponuka pravé pre Vás. Exkluzívny let v trvaní 40 až 60 minút Vám umožní vidieť celú nádheru Liptova. Tento zážitok bude určite patriť k tým nezabudnuteľným...

Cena: 210€
Máte záujem o darčekový poukaz?
Objednávky telefonicky: 0904232075

 

Kde sa stretneme? - Chopok

 
 
Kde sa stretneme? - Donovaly